autacek

Jak je možné, že mobilní operátoři (Francouzi a Holanďané) neaplikují v rámci EU roamingu stejné regulované ceny?

viz. příloha

Odpovědi
Arne1

Není jasné, co zrovna máš na mysli.
Jestli to, že se ti volné minuty neberou jako volné (je to logické, v zahraničí se vždy volá do jiné sítě), nebo to, že na Svatém Martinovi je to jinak. Ta zámořská teritoria bere každý operátor trochu jinak. Zrovna dnes vyšel o tomto problému článek na iDnes

Zdroj: https://mobil­.idnes.cz/roa­ming-v-eu-ceny-jako-doma-uz-rok-dq2-/mobilni-operatori.aspx?c=A180607­_120121_mobil­ni-operatori_LHR