kurec

Jak je možné, že mají lidi sex na záchodech v nočním klubu, když jsou pod vlivem?

Navíc žijeme v České republice, kde je pivní standard nastaven celkem vysoko, když to srovnáme s jinými národy. To by člověk musel být superman, aby se mu postavil po 3 pivech, ne?

Nejlepší odpověď
da ny

Snadno.
Primitivní pudy nezralých jedinců, nenasytnost, sobectví, chtivost a bezohlednost, nezná hranice. 😉
Na WC souloží i žactvo SŠ a ne vždy jsou pod vlivem.
Pod vlivem (alkohol, drogy), je snížená soudnost myšlení a jednání. To je každému, obecně známo…

„Pokud dojde k pohlavnímu styku po užití většího množství alkoholu, objevují se výkyvy ve výkonu – ochabuje erekce, člověk je otupělý. Někdy se sex mění v dlouhý maratón bez následného orgasmu. Zejména u mužů alkohol povzbudí touhu, ale pak sníží schopnost reálné soulože.
„Alkohol na jednu stranu pomáhá v sexuálním uspokojení a na druhou stranu škodí.“
https://www.no­vinky.cz/clanek/ze­na-vztahy-a-sex-alkohol-casto-narusuje-muzskou-sexualni-touhu-40216001
Po třech pivech, muž jen odporně páchne a má nucení, na časté močení. Pokud nemá jen 50 kg, tak s ním 3 piva, tolik nezamávají. Není třeba, aby měl schopnosti Supermana. Stačí, že je man a najde se ochotná objekt v podobě „davajky“. Pravděpodobně také pod vlivem, když se spokojí s „kulturním prostředím WC“.

Další odpovědi
Dochy

Předem: Aby bylo jasno – sex na záchodě v nočním klubu jsem nezkoušel.

Nějaké to pivo by mi zrovna v tomhle nebránilo a v české populaci nejsou vyjímkou lidé, kteří si první 3 piva daj jentak na žízeň. Teprv po nich začínají fungovat.

Ale ještě jsem nepotkal veřejné záchody v takové kvalitě (stavu) aby myšlenky na něco podobného přicházeli v úvahu. Ale každej jsme jinej.

Filip84

Ta otázka je poněkud zmatečná.

Míníš-li to ryze po stránce fysické, tak nesuď podle sebe jiné, nefunguje to. Jako pokud vypiju tři desítky a nekopnu je do sebe „na ex“, tak v podstatě ani moc nevím, že jsem něco vypil, a to jsem drobný a malý. Já nemám problém vypít k obědu 3, k večeři klidně i 4, litry píva. Samozřejmě, že to nebude za půl hodiny, bude to za několik hodin, a u jídla, ale nic extra zvláštního na tom nevidím.

Jistě, jiná věc je, chtělo-li by se mi, po vypití 3–4 litrů píva, souložit Nechtělo, jednoduše: nechtělo. No, po třech, čtyřech, litrech nechtělo, ale po 2–3 půllitrech desítky klidně. Když už jsme u toho bisarního thematu, poněkud. 🙄🙃 Poněkud nevím, v čem by jako měl být problém: že Ty jsi náctiletá surikata, zkade ruka, zkade noha, co ji posmýká i jedno pívo, a když přijde vražednej vítr, tak „jedeš“ domů zadarmo, neznamená, že to tak má každý. 🙄🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

No a jinak? Tak veřejný záchodky nejsou zrovna romantický místo, toť pravda. Ale já pořád nemůžu nějak probrat, proč by měl být sex spojen s romantikou? Mi by se, po nějakým romantickým dejchánku, ani asi nechtělo. Ne asi, určitě.

Ano, pravda, veřejný záchodky nejsou ani místo zrovna dvakrát hygienický. No, dobře, nejsou. Ale kdybys dělal ve službách tak dlouho, jako já, tak bys velmi dobře věděl, že velká část populace neví, co to hygiena je. Nebo o tom někdy slyšelo, ale tím tak končí celý jejich interess o hygienu. To za prvé.

Za druhé, někdy přijde na člověka, bez ohledu na pohlaví, takový moment, že mu jsou takový a podobný detaily naprosto a komplexně někde. No, feromony, jedno s druhým. A takový fofr tělesný obcování je, v tom případě, velmi příjemný, a to místo to fakt nepokazí! Však se tam nebudete zdržovat, proboha!? 🙄

Však když Ti to nevyhovuje, však tam dupat nemusíš. Mi to taky nevyhovuje, akorát nemám potřebu nad tím sáhodlouze přemýšlet, ne tak se na to ptát, prostě: proti gustu žádný disputát! 😎👌😂