balkovoid

Jak je možné že koronavirus můžou šířit i vyléčení pacienti?

WHO totiž zjistila, že určitou koncentraci virových částic, tzv. virionů, mohou někteří nakažení z těla vylučovat i dva týdny po vyléčení se. K podobnému jevu prý dochází i při viru zika nebo ebola. Jak je to možné?

Nejlepší odpověď
Edison

Protože si pleteš pojmy s dojmy. Konkrétně „vyléčení“ a „uzdravení“. Vyléčený není nikdo, protože léčí lékař za pomoci léků. A lék na to nejni. Uzdravuje příroda. Jsou tací, co se uzdravili díky svému imunitnímu systému.