jirka F

Jak je možné že když kliknu na něčí známý profil uživatele mě to přesměruje na web deníku?

Prosím o vysvětlení.zdvo­jená otázka zase server error.😡

Odpovědi
Filip84

Chtělo by to PrintScreen, nebo alespoň napsat, na čí odkaz jsi klikal a dát sem URL odkaz toho webu, na který Tě to přesměrovalo.

Nicméně na 99.99% máš v počítači virus.

Server error tu udělá to, že se Ti otázka publikuje 2×, odpověď na otázku, nebo příspěvek do diskuse, 2× i vícekrát, dokonce i to, že se odpověď publikuje, a za nějakou minutu tam není. Ale neudělá HTML odkaz, to máš zavirovaný počítač, prostě. 😅

Tonda Káňa

Máš prostě zajebanej komp, nainstaluj si nějakej antivir a pak ho odinstaluj. Zpomaluje to PC…