ptáč

Jak je možné, že je na světě bezpečno, že máte pomoc pokaždé a všude?

Že by mávnutím ruky na schůzi bylo vše stvořeno?

Odpovědi
Agneta

A nechtěl bys nám vysvětlit, jakou souvislost mají tvoje otázky s alkoholickými nápoji? (pomoc pokaždé)
Jaké zase mávnutí ruky?

mat pan

Můj názor je, že všude bezpečno opravdu není – jen za rok 2012 bylo jen v ČR zjištěno asi 270 tisíc (!) trestných činů. A pomoc pokaždé a všude ? Těch trestných činů v ČR bylo z těch 270 tisíc objasněno jen zhruba 120 tisíc.

ojoj

já myslím že asi ne

Rocker

Přijď se večer podívat k nám do parku,kde vysedávají cikáni.Moc bezpečně to tam nevypadá.

anonym

Pomoc za účelem napravení pro tvoje dobro občas i bolí,ale já si to vyberu jinak,protože na každýho jenou dojde.
Doplňuji:
„jednou“