ShadyPony

Jak je možné vyléčit závislost na projímadlech?

Nejlepší odpověď
Šidlo

  1. viete, z čoho máte zácpu?
  2. už ste sa pýtali ozajstného lekára (nie liečiteľa), čo so zácpou aj čo so závislosťou?
  3. máte závislosť na umelých liekoch alebo na rastlinných (pozrite si príbalový leták, ak neviete)?

gecco má rozumné návrhy – probiotiká, kefír, jogurt, zelí, švestky a iné ovocie – hádam nemáte alergiu na všetky uvedené.....

jedzte cca dva týždne veľa riedkeho – polievky, omáčky, pudingy – aby polovica jedla bola tekutá/krémová

Další odpovědi
gecco

Dej si kysané zelí, změň stravu – hodně vlákniny…
😉
A pořiď si glycerinové čípky – namísto projímadel…
😉

dubraro

Jako jiné závislosti. Abstinencí a potlačováním abstinenčních příznaků.

yuko

Jednoduše. Přestat je kupovat. Pít dostatek vody a změnit způsob stravování.
Olivový olej, zelenina, ryby atd.

pepe88

No,to je pěkný odnaučíš se to až budeš mít zdravotní problémy.