Galax

Jak to že feťáci hubnou?

Je to pravda? že když člověk fetuje tak hubne? a čím to je? je to tím že nemyslí na jídlo ale na drogy? nebo čím to je? (jen mě to zajímá, nechci brát drogy) Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Nemají pocit hladu a dost často ani peníze, raději si za ně koupí fet. Později se začne měnit metabolismus a potřeba jídla je ještě menší.

Další odpovědi
hanulka11

protože v tom „rozpoložení“ nejedí -to je to celé

dědapetr

Protože když je v rauši tak nejí a když to přejde tak má apsťák a nemá chuť na jídlo.Tak jí potom málo a žaludek se scvrkne a tak moc jídla nemůže.

Lékárna

I pacienti,kteří užívají odvykací léčbu předepisovanou lékařem na „Rx s modrým pruhem“ mají priority někde jinde,„detaily“ jako je jídlo moc neřeší,toť můj laický pohled.Doporučuji se podívat na film,viz.link

Zdroj: http://www.im­db.com/title/tt011795­1/

venkovan

No jak kdo – jsem závislý na čokoládě, propečeném bůčku a dobrém chlazeném pivku.
Rozhodně nehubnu.

Dodos

Je to složitější. Peníze jsou problém, ale taky když jste v rauši, není chuť na jídlo / nemáte hlad. Organizmus je v podstatě stále pod „otravou“, takže metabolismus funguje špatně a těžko bude ukládat tuky :o) Obecně málo jí a k tomu špatně spalují.