Avatar uživatele
Galax

Jak to že feťáci hubnou?

Je to pravda? že když člověk fetuje tak hubne? a čím to je? je to tím že nemyslí na jídlo ale na drogy? nebo čím to je? (jen mě to zajímá, nechci brát drogy) Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? led, dědapetr před 4670 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nemají pocit hladu a dost často ani peníze, raději si za ně koupí fet. Později se začne měnit metabolismus a potřeba jídla je ještě menší.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

protože v tom „rozpoložení“ nejedí -to je to celé

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Protože když je v rauši tak nejí a když to přejde tak má apsťák a nemá chuť na jídlo.Tak jí potom málo a žaludek se scvrkne a tak moc jídla nemůže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lékárna

I pacienti,kteří užívají odvykací léčbu předepisovanou lékařem na „Rx s modrým pruhem“ mají priority někde jinde,„detaily“ jako je jídlo moc neřeší,toť můj laický pohled.Doporučuji se podívat na film,viz.link

Zdroj: http://www.im­db.com/title/tt011795­1/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

No jak kdo – jsem závislý na čokoládě, propečeném bůčku a dobrém chlazeném pivku.
Rozhodně nehubnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dodos

Je to složitější. Peníze jsou problém, ale taky když jste v rauši, není chuť na jídlo / nemáte hlad. Organizmus je v podstatě stále pod „otravou“, takže metabolismus funguje špatně a těžko bude ukládat tuky :o) Obecně málo jí a k tomu špatně spalují.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek