kaolin

jak je možne se branit proti pujčce z banky kterou chce vzít naš předseda ale většina družstevníků s tím nesouhlasí

Většina družstevníků má finanční těžkosti a proto se nechceme zatěžovat dalšimi dluhy,mladí však do toho jdou bezhlavě a tak vznika rozpor.

Nejlepší odpověď
led

opakujem svoju odpoveď z predchádzajúcej otázky:
Ak máte výbor samosprávy, riešenie je jednoduché. Na domovej schôdzi presne špecifikujte právomoci jednotlivých členov výboru samosprávy včetne predsedu.
Pri väčších finančných položkách, to úvery sú, musí súhlasiť nadpolovičná väčšina členov.
Ale na druhej strane, zamyslite sa nad použitím úveru, k čomu slúži. Nie bezhlavo odsúhlasovať/od­mietať.