Jak je fyzický náročné skákat po pódiu, hrát na kytaru a zpívat rock ?

Nejlepší odpověď
anonym

Myslim , ze to je fycicky narocne tak , ze delat tohle ja – tak umru. ! 🙂 Neni tu mezi nami Pepa Vojtek z Kabatu ? Ten by nam o tom asi povypravel vic. 🙂 -iv-

Další odpovědi
Katusa

Kdyby to nebylo fyzicky náročné tak většina rockových zpěváků a kytaristů v půlce koncertu nevypadá jako upocená udýchaná opice

barnajka

Není nad vlastní zkušenost – zkus si to taky a uvidíš sám :) Ne, vážně – bez fyzičky by to asi nešlo. Bylo mi asi 17, když jsem děsně žrala jednu kapelu a jezdila jsem na ně, kam to jen šlo. Měli tehdy podzimní turné a schválně udělali takovou prču: celá kapela se zvážila na mega váhách – 2×. Vážili se na začátku turné – a na konci turné. Fanoušci si tipovali váhu PO – a kdo byl nejblíž, vyhrál cosi… Už si přesně nepamatuju, kolik kilo ten rozdíl dělal, ale znát to fakt bylo :)) Největší zásluhu na tom měl samozřejmě zpěvák s klávesákem, kteří se během koncertu nahopsají nejvíc. Já je vždycky obdivuju, protože udýchat to křepčení a ještě zvládat zpěv, to je fakt na metál :)

Pro Katusu: S tou upocenou udýchanou opicí jsi mě pobavila, je to úplně dokonale trefný :)) Musím ale říct, že mě se muzikanti v tomhle stavu líbí nejvíc – upocení, rozcuchaní..je to důkaz, že to co dělají, dělají poctivě :)) Čuchat k nim teda nemusím, ale když z nich leje, jsou děsně sexy :)))

Leilisek

Velké horko, dusno, žádný čerstvý vzduch, udržet v klidu hlasivky + složité pohybové kreace – věř mi, je to sakra náročné :) Prý zpěváci zhubnou za takový několikahodinový koncert i třeba tři čtyři kila – ale vody pochopitelně.