aramah

Jak je dnes u vás doma?

U nás krásně sprchlo,vzduch se pročistil a krásně se dýchá.

Nejlepší odpověď
annas

U nás je dusno, sluníčko svítí, ale není tak ostré. Podle předpovědi mají dnes u nás na Hané počistit vzduch bouřky. Jen ne žádné katastrofické!!
Doplňuji:
14.30 hodin – předpověď meteorologů vyšla – bouře průměrná, ale velký liják.

Další odpovědi
Jahoda

U nás na Jesenicku nesprchlo, je tu hodně teplo a svítí sluníčko 🙂

zdeny

U nás doma i u nás v práci je jako v pekle ,(chtěl jsem napsat v pr… !!! ale zase by mi to někdo přeslušnělí vymazal , tak volím tuto formu 🙂 ) nikde ani mráček , ani větříček ani kapka deště . Už aby se něco aspoň o kousíček změnilo nebo tady všichni padneme . SVITAVY

hrášek

U nás doma nesprchlo,jen v noci trochu poprchávalo venku,vzduch se také pročistil a teď je pod mrakem.

panenka

U nás na Moravě zatím aramah nesrchlo máme tu 32°C (počasí na zdechnutí)včera už jsem si v noci musela pustit Velnilátor protože se bez něj nedalo spát v tom dusnu.Včera nám tu hlásili,že dnes odpoledne tu má sprchnout tak jsem zvědavá .

oskar

U nas kráně sice pod mrakem,ale příjemně.Kdyby trochu sprchlo na škodu by to nebylo.

anonym

tady taky sprchlo ale je porad hrozne dusno

anonym

U nás,na Košeticku(Pel­hřimovsko) je pod mrakem,ochladilo se a snad do večera trošku sprchne.
Doplňuji:
Stále pod mrakem,dusno,te­plota 32 st.C a po dešti ani památka. ☹

Vicki

Ahoj:-),tak jestli v noci sprchlo,nevím,spala jsem jak zabitá,ale každopádně je konečně!pod mrakem.

rynek878

U nás na severu Čech nám ráno sprchlo,teď pofukuje příjemný větřík a je oblačno,proti předešlým dnům,nádhera.

kapka

Asi v pět ráno jsem byla v tričku a kraťasech venčit psy a s radostí jsem zjistila, že je mi trochu chladno. Během dne už dvakrát sprchlo, dneska je prostě nááádherně! Zdravím z Liberecka

Ewush

U nás v Ostravě je krásně, 30°C, vzduch se nehne a déšť v nejbližších hodinách nehrozí.

Michal

Je dusno, jako před bouřkou.Jedna už byla nad ránem.Ale slunko svítí a to dost vytrvale.