Avatar uživatele
aramah

Jak je dnes u vás doma?

U nás krásně sprchlo,vzduch se pročistil a krásně se dýchá.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, zdeny, HOMER, Jahoda před 5034 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

U nás je dusno, sluníčko svítí, ale není tak ostré. Podle předpovědi mají dnes u nás na Hané počistit vzduch bouřky. Jen ne žádné katastrofické!!
Doplňuji:
14.30 hodin – předpověď meteorologů vyšla – bouře průměrná, ale velký liják.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

U nás na Jesenicku nesprchlo, je tu hodně teplo a svítí sluníčko 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zdeny

U nás doma i u nás v práci je jako v pekle ,(chtěl jsem napsat v pr… !!! ale zase by mi to někdo přeslušnělí vymazal , tak volím tuto formu 🙂 ) nikde ani mráček , ani větříček ani kapka deště . Už aby se něco aspoň o kousíček změnilo nebo tady všichni padneme . SVITAVY

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hrášek

U nás doma nesprchlo,jen v noci trochu poprchávalo venku,vzduch se také pročistil a teď je pod mrakem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

U nás na Moravě zatím aramah nesrchlo máme tu 32°C (počasí na zdechnutí)včera už jsem si v noci musela pustit Velnilátor protože se bez něj nedalo spát v tom dusnu.Včera nám tu hlásili,že dnes odpoledne tu má sprchnout tak jsem zvědavá .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

U nas kráně sice pod mrakem,ale příjemně.Kdyby trochu sprchlo na škodu by to nebylo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

tady taky sprchlo ale je porad hrozne dusno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

U nás,na Košeticku(Pel­hřimovsko) je pod mrakem,ochladilo se a snad do večera trošku sprchne.
Doplňuji:
Stále pod mrakem,dusno,te­plota 32 st.C a po dešti ani památka. ☹

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Ahoj:-),tak jestli v noci sprchlo,nevím,spala jsem jak zabitá,ale každopádně je konečně!pod mrakem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

U nás na severu Čech nám ráno sprchlo,teď pofukuje příjemný větřík a je oblačno,proti předešlým dnům,nádhera.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Asi v pět ráno jsem byla v tričku a kraťasech venčit psy a s radostí jsem zjistila, že je mi trochu chladno. Během dne už dvakrát sprchlo, dneska je prostě nááádherně! Zdravím z Liberecka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ewush

U nás v Ostravě je krásně, 30°C, vzduch se nehne a déšť v nejbližších hodinách nehrozí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Je dusno, jako před bouřkou.Jedna už byla nad ránem.Ale slunko svítí a to dost vytrvale.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek