Avatar uživatele
zjentek

Jak je dnes mezi ženami rozšířeno nošení bombarďáků?

Dokázal by to někdo nějak smysluplně určit, abych si udělal obrázek? Jde o to, že bombarďáky začaly být opět trendy a šik někdy okolo r. 2015 a co si budem… od tý doby jsem URČITĚ neviděl ženskou, která by na sobě neměla míň než přinejmenším sukni… no… možná jsem někde viděl i nějaký v plavkách, ale bombarďáky jsem tam myslím moc nepozoroval. A na netu vidím jenom nahaté. Takže jak to vypadá po r. 2020? CO mají ženský pod oděním, který běžně mohu spatřit i třeba já, po těch pěti létech PŘEVÁŽNĚ? Všimsemsi, že třeba kalhoty se něžnýmu pohlaví zkrátily, zvedly se do pasu, čili zařízly se a je to nádhera. Bombarďáky se do takových klidně schovají, ale… Vím já?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kepler před 1187 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Už jsem někde psala, že spodní prádlo se vybírá podle toho, co si žena ten den bere na sebe. Když budu mít narvaný světlý kalhoty, vezmu ty tri niti…aby nebyly vidět švy kalhotek. Já ti to takhle někdy až bude čas vysvětlim podrobněji. 😁 Dále viz diskuze, pa.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Nemám tušení, ale vím, že plocha tohoto spodního prádla je v přímé úměře s věkem ženy. Stupňuje se to od stylu „tri niti v riti“ až po velikost vlajky na škuneru. Od jistého věku žen jsem po tom raději nepátral, abych byl ušetřen nepříjemného šoku. Zakrytá plocha ale není tak důležitá, hlavní je to, co je pod jejím povrchem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GM

Bombarďáky se nosí v létě, kdy se nenosí punčocháče, pod sukně a šaty. Zabraňují tření vnitřní strany stehen o sebe a odřeninám kůže.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
annas

Ach, jo. ,–))

před 1187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Sambo, nic mně nevysvětluj, ne že toho zas budu mít plnou poštu! (; D; D;

Kdybych k tomu „tvýnu“ prádlu měl mít s prominutím komentář, tak upřímně se budu dívat na krásně vyrýsovaný švy bombarďáků na krásných, těsných, světlých kalhotách, než na „tři niti“, to s jistotou! Navíc tři niti, cpou se do …! A to taky není nic zdravýho, krom toho, že na tom není nic pěknýho.

před 1187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tak to teda nemáš vůbec žádnou pravdu, prosím tě, nedohaduj se semnou o dámském spodním prádle. I ten největší hňup ví, že tri niti se kupují VŽDY o číslo větší, právě proto, aby byly volně. Těsný to nosej jen trubky, co se nezajímají. – To máš za tu „plnou poštu“ 😛 – tohle je šmajl, co vyplazuje jazyk, abys věděl. Odpovídala jsem ti, co se správně pod co nosí a tri niti se do zadku necpou, pokud se dodržuje moje nařízení, teee jasný

před 1187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

GM, kde to žiješ sim tě, proti odřeninám se už několik hodně dlouhých let nosí v létě tohle, jsou to jen krajkové pruhy https://www.elite-cz.cz/produkt/299/kraj­kove-pasky-proti-odreni-stehen-bardottky

před 1187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

A tak stejně používat textil proti odřeninám ze šolíchání stehen… mno… nvm no… to snad stejně musí být nějaký výjimky, ne? Bo většinou tam v těch místech stejně vidím fugu jak vrata od stodoly. Tedy vídával jsem, abych byl přesný. );

před 1187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

…A to ani nemluvim všechny ty holítka… jak to asi vypadá dneska? No nic, no comment please..

před 1187 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek