hawranek

Jak hromadně rozbalit zaheslované soubory?

Postahovala jsem si nějaké kuchařky z uložto, jsou v raru, všechny mají stejné heslo. Vzhledem k tomu, že jsou souboury malé, nebaví mě pořád zadávat to samé heslo. Je nějaký způsob, jak zadat heslo, aby si to ten WinRar pamatoval a něchtěl ho každých 10 vteřin?

Odpovědi
Supercom

No…myslím, že WinRar sice slouží ke kompresy souborů, ale zas tak chytrý není. Neřekl bych, že počítá s tím, že všechna hesla jsou stejná. Je to jako byste měla 40 počítačů a každý by měl stejné heslo. Taky musíte do každého počítače zadat heslo zvlášť. Sice je to něco jiného, ale principově úplně to samé. Nejrychlejší asi bude, když si heslo zkopírujete a budete používat Ctrl+V.