Avatar uživatele
df

Jak hodnotíte pořad “Máme rádi Česko”?

Názory, kritika

Zajímavá 0 před 14 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nijak zvláště mně to neoslovilo. Občas zahlédnu kousek, ale hned přepínám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Neznám. A znát nechci, protože 1. všecko, co je z televise, stojí za hovno, 2. jak slyším „Česko“, nebo mám jednat s někým, kdo má v nicku „CZ“, ježí se mi chlupy! a 3. beztak to bude nějaký CzechŠmejd, už jenom proto, protože to je z televise a je to „Česko“: to je dvojctihodná záruka „kvality“! 🤪🙈

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Odpad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Je to jeden z mala poradu, na ktery se rada divam, i kdyz ne pravidelne.
Ma to uroven, Boucek je velice dobry a Prachar s Kotkem take. Nekdy mam ten dojem, ze by Prachar ten porad nejradeji moderoval sam!!?
Zajimave je, sledovat vedomosti nasich tzv. celebrit. Clovek nekdy zasne a neprestava se divit.
Prachar je hodne chytry, inteligentni chlap, ale nekdy az moc rozjiveny. Jenze Boucek je na nej pripraveny a nenecha se zaskocit. Jsou dobre sehrani.
Takze ano, hodnotim kladne a k tomu jeste porad Na lovu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
df

Filip84: neříkám, že na televizi nějak ujíždím. Zajímalo mě, jestli si někdo všiml úroveň komunikace tria Kotek, Prachař, Bouček. Řekl bych, že jsou tak sehraní a tak jim to pálí, že to je opravdu podívaná, co tam tihle předvádí. Jistě, ne všem tento druh humoru vyhovuje. Tady je vidět, jak praxe dělá z člověka mistra. To se musí vidět.

Avatar uživatele
Filip84

df: Já ani nevím, kdo to je, ta jména mi nic neříkají! 😃😅 Ale už jak jsem se díval na čsfd, co to vůbec je za pořad, tak jsem si jist tím, že bych to za zábavu nepovažoval. 😅

Což, samozřejmě, nic neznamená: proti gustu … Víš jak! 🤷‍♀️😎

Avatar uživatele
df

Filip84: je to super sonda do znalostí, inteligence a bystrosti pozvaných jednotlivců ze světa kultury. Dívám se na to občas, když na to “náhodou” přepnu, a je zajímavé si takhle poznat ty lidi.🤓

Nový příspěvek