Avatar uživatele
terry

Jak hodnotíte dosavadní průběh současných OH?

Protože, nevím čím to, ale letošní OH mě nějak nezaujaly.
A není to ve výkonech sportovců. Třeba Ledecká je úžasná.
Např i zapálení olympijské pochodně mě vysloveně zklamalo.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? paul1, zjentek před 819 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Já mám na sport., zvláště ten ompijský, vyhraněné názory. Už to není čistý sport. hokejisté údajně dostávají v číně 16 ml. dolarů O fotbalu a hokeji u nás ani nemluvě- Je to čistý byznys.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kazatel

Olympiáda bez diváků a atmosféry, navíc podrývaná politickými a hlavně pokryteckými prohlášeními. V neposlední řadě, výsledky našich sportovců jsou rok od roku horší a horší. A hlavně, lidi zjistili, že mají úplně jiné, podstatnější starosti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Uvnitř v lidech zemřel ten feeling (kvůli kovídka), víš jak to myslím. A to nezůstane jen u OH, to bude stejný se vším, pro co člověk dosud žil, z čeho se dosud radoval a těšil. Odteď už to bude jen o práci a výdělku za ni, aby bylo na účty korporacím.

Osobní poznámka: Poděkujme svorně propagátorům a hlasatelům vakcinace za jejich až zarážející podporu korporací, když nás „prubly“ s cílem ujistit, jak se k životu postavíme a tudíž díky těmto PŘIZPŮSOBIVÝM za předešlou zjevnou demonstraci volby směru, kterým se coby lidé hodláme vydat a už to vlastně jede- díky, ovečky! Labo-bacil svůj účel splnil, cíle bylo dosaženo. Hurá, rozvolníme. ); ); );

Vnímavý žasl při vzniku, tupý žasne dnes. Následky však poneseme svorně a právě tvůj „feeling“ při kláních je jedním z těchto, neopomenutelných.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Jeden velký trapas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Tak vím, že OH jsou. Jenomže přičti si k tomu tato fakta.

  1. Je tolik informací, že je v tom trochu chaos.
  2. Díky kovidu si nemůžeš ani prdnout, ani se nikam podívat
  3. Pokud nemohu cestovat a nakupovat, tak zjistím, že peníze nejsou tím nejdůležitějším a poznám cennější hodnoty.
  4. To, že neplatí není důležité zvítězit, ale zúčastnit se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Já je bojkotuji jako naše vláda.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek