terry

Jak hodnotíte dosavadní průběh současných OH?

Protože, nevím čím to, ale letošní OH mě nějak nezaujaly.
A není to ve výkonech sportovců. Třeba Ledecká je úžasná.
Např i zapálení olympijské pochodně mě vysloveně zklamalo.

Nejlepší odpověď
Kepler

Já mám na sport., zvláště ten ompijský, vyhraněné názory. Už to není čistý sport. hokejisté údajně dostávají v číně 16 ml. dolarů O fotbalu a hokeji u nás ani nemluvě- Je to čistý byznys.

Další odpovědi
Kazatel

Olympiáda bez diváků a atmosféry, navíc podrývaná politickými a hlavně pokryteckými prohlášeními. V neposlední řadě, výsledky našich sportovců jsou rok od roku horší a horší. A hlavně, lidi zjistili, že mají úplně jiné, podstatnější starosti.

zjentek

Uvnitř v lidech zemřel ten feeling (kvůli kovídka), víš jak to myslím. A to nezůstane jen u OH, to bude stejný se vším, pro co člověk dosud žil, z čeho se dosud radoval a těšil. Odteď už to bude jen o práci a výdělku za ni, aby bylo na účty korporacím.

Osobní poznámka: Poděkujme svorně propagátorům a hlasatelům vakcinace za jejich až zarážející podporu korporací, když nás „prubly“ s cílem ujistit, jak se k životu postavíme a tudíž díky těmto PŘIZPŮSOBIVÝM za předešlou zjevnou demonstraci volby směru, kterým se coby lidé hodláme vydat a už to vlastně jede- díky, ovečky! Labo-bacil svůj účel splnil, cíle bylo dosaženo. Hurá, rozvolníme. ); ); );

Vnímavý žasl při vzniku, tupý žasne dnes. Následky však poneseme svorně a právě tvůj „feeling“ při kláních je jedním z těchto, neopomenutelných.

GM

Jeden velký trapas.

Kelt

Tak vím, že OH jsou. Jenomže přičti si k tomu tato fakta.

  1. Je tolik informací, že je v tom trochu chaos.
  2. Díky kovidu si nemůžeš ani prdnout, ani se nikam podívat
  3. Pokud nemohu cestovat a nakupovat, tak zjistím, že peníze nejsou tím nejdůležitějším a poznám cennější hodnoty.
  4. To, že neplatí není důležité zvítězit, ale zúčastnit se.

Kryšpín

Já je bojkotuji jako naše vláda.