Avatar uživatele
tony2412

Jak funguje zablokování účtu na Facebooku?

Stalo se mi už vícekrát, že mi je zoblokován účet, aniž bych věděl proč. Zapojím se někdy do nějaké diskuse, to ano, a pak chci napsat příspěvek a zjistím, že mám zablokovaný účet. Po nějaké delší době mi příjde email, proč jsem už dlouho nebyl na Facebooku, že tam mám nějaká upozornění a vzkazy, naposled mi účet fungoval asi tři dny, jsem už z toho otrávenej, v diskusích na netu nikoho neurážím ani nepíši vulgárně, poslední příspěvky mi všechny zmizely a ty, kde pisatelé píšou sprostě a urážejí ostatní, tam píšou stále, tak fakt nevím...../// Žádný email ohledně blokace nedostanu, chci napsat příspěvek a napíše mi to, že se musím přihlásit, jinak jsem přihlášen stále, vyplním přihlašovací údaje a kliknu přihlásit a napíše mi to: „Váš účet je zablokován“ a nevím proč. No a pak třeba za 3 týdny mi právě přijde email, že už jsem se delší dobu nepřihlásil a že tam mám nějaké nepřečtené vzkazy a upozornění, nechápu to! Kdybych mohl alespoň někam napsat a poslat je do (_!_), ale není kam! Mě štve, že nevím, jak se bránit!!!

Zajímavá 0 před 1813 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Zřejmě někdo Váš účet z nějakého důvodu nahlašuje.
Důvod byste měl zjistit ze zprávy, kterou Vám k blokaci FB pošle.

Tipla bych si, že někomu vadí Vaše příspěvky víc než vulgarity.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Palpatine

Fb někdy účet zablokuje i při podezřelé aktivitě uživatele pro podezření z falešného účtu. Což se mi jednou stalo. Ale důvodů k blokaci je mnoho. Důvody proč ti mohli zablokovat účet najdeš v jejich nápovědě.(https://www.fa­cebook.com/hel­p/103873106370583?hel­pref=faq_content)

Pokud ti nenapsali na jak dlouho budeš mít účet zablokovaný je možné, že je to trvalé. Zkus si jednoduše udělat nový.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HarpPlayer

Stalo se mi naprosto to samé. Jak blesk z čistého nebe.
Ocenil bych JAKOUKOLI FYZICKOU CENTRÁLU či POBOČKU v Praze – jinak nemohu pochopit, že není absolutně kam se obrátit v případě reklamace.
Rovněž nejsem žádný extrémista – na FB jsem měl max. fotky z našich koncertů či veselá zvířátka… 😐
Připadám si přesně jako pan „K“ z Kafkovo románu „Zámek“ … ☹
Všichni vědí, že je v něčem namočený – ale on sám se nedozví odnikud absolutně nic… ☹

Upravil/a: HarpPlayer

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek