milablond

Jak funguje laser?

Po osetreni neni vysledek zpravidla videt hned, ale az treba za nekolik tydnu. Jak se chova ten parsek, kdyz se „streli“ do kuze, to se tam nejak ulozi ci co? :) Konkretne se jedna o rozsirene zilky na nohou.

Odpovědi
mosoj

http://www.ces­kaordinace.cz/jak-na-metlickove-zilky-na-nohach-ckr-955-6914.html
Doplňuji:
Tepelné pulsy žilky uzavřou a ty se potom časem vstřebají.

anonym

Laser se v lékařství používá k vypalování (odstraňování) tkáně, ´řezání´ a stimulaci hojení – jaký máš na mysli? – resp. o jakou léčbu se přesně jedná?