Baromut

Jsem po sedmidenní pauze HA chráněna?

Brala jsem HA klasicky 21 dní. Dnes je 6. den pauzy a zítra se chystám na nové plato. Budu chráněná již zítra (vím, že jsem i dnes, ale víte jak…:D)?

Odpovědi
gecco

HA zabraňuje otehotnění i v „pauze“ (tedy během menstruace) – jsi chráněná pořád.
😉
Na druhou stranu – ani HA není nikdy 100%.

Funna

u všech „léků“ je příbalový leták…stačí, když si ho je pořádně přečíst a v něm najdeš vše potřebné…i jak jsi chráněná v určitých dnech a týdnech při vynechání prášku…jak složité…

Agneta

Baromut >>> hele, kdes byla, – podáš otázku, doplníš jí ještě a pak utečeš :(
a protože to bylo zajímavé(a zmizela)tak jsem jí zadala podobně taky http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-cisel-udelaji-muzi-behem-svatebni-noci
a zatloukali teda strašně, koukni :DDD