Avatar uživatele
anonym

tehotenstvi

muzu byt tehotna i kdyz neni tehotensky test pozityvni skousela jsem ho tyden po ovulaci a vysel mi negatyvni mam sanci byt tehotna

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5162 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
LuciJe

Ano. Na těhotenském testu se výsledek nemusí projevit, pokud se test provádí v hodně raném stadiu nebo naopak v pozdějším. Domácí těhotenské testy též nemají stoprocentní spolehlivost. V období prvního vynechání menstruace by již otestování u většiny domácích testů mělo přinést správný výsledek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dandi

souhlasím s odpovědí, ale pro svou jistotu si zajdi za svým ženským lékařem a ten ti to potvrdí na 100%

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Těhotná být můžete. Pokud test vyšel negativní, zkuste jej za několik dní znova, vyzkoušejte jej klidně dvakrát i třikrát.
Pokud se nedostaví menstruace, určitě kontaktujte svého gynekologa. Toho také můžete požádat o test. Testy, které mají k disposici lékaři jsou opravdu velice citlivé na hladinu hCG. Provádí se ze vzorku krve, kde je hladina mnohem vyšší než v moči a k odhalení těhotenství tak může dojít daleko rychleji než doma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
E_nyy

tehotenstvi a tudis i pozitivni vysledek na beznem testu z drogerie se objeví nejdříve za 2 týdny.. zkuste to za týden znovu :) přeji hodně štěstí :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
misial

Gynekolog nic na 100% neřekne, pokud je to příliš brzy.

Těhotenské testy by měly platit 2–3 týdny po styku, u kterého bylo riziko otěhotnění, ale ani to nemusí být stoprocentní.
Ovulace probíhá během menstruace, takže jestli jsi menstruovala po tom rizikovém styku, je minimální pravděpodobnost, že bys mohla být těhotná.
Každopádně druhým testem nebo pozdější prohlídkou u gynekologa nic nezkazíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lencis

Šance je vždycky 😁

Testujte později, doporučuji koupit také více testů (i od různých firem). No a nejjistější je návštěva lékaře a vyšetření krve 😉

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek