lizatko11

Nevíte co s ní je?

Jedna osoba(nebudu jmenovat) se cítí smutně, ale nemá z čeho.Vlastně ani neví jak ten pocit pojmenovat, jen nám to dělá starosti.Všimlo si toho hodně lidí že vypadá jako by jí něco trápilo.Přitom sama říkala, že má všechno:Manže­la,2 platy, dobře se učící a chovající dceru, skvělou práci, žádné konflikty.Dis­kutovala jsem s pár přáteli a známími, že by to mohlo být tím, že nemá ve svém těle nějakou látku nebo že jí chybí nějaká čast jejího já.Také nás napadlo že by to mohlo být tím, že byla nechtěné dítě a že se k ní matka chovala nehezky(jejími slovy:jako k hadru).Pokud Vás něco(cokoliv) napadá, prosím napište svůj názor!
Doplňuji:
Díky strašně moc za odpovědi, líbí se mi ten syndrom vyhoření, vše sedí do puntíku.Ještě jednou děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
cochee

Syndrom vyhoření?

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Syn­drom_vyho%C5%99en%C­3%AD

Další odpovědi
anonym

To tady asi nevyřešíme a pochybuji, že to vyřešíte s přáteli oné osoby. Pokud se ona osoba skutečně necítí delší dobu v psychické pohodě, je třeba vyhledat odborníka.

huxa

Nevidím nikde věk dotyčné, takže je ten syndrom vyhoření nejpravděpodob­nější.
Doporučil bych s ní začít dělat nějaké adrenalinové věci, jestli si nepotrpí na sporty, tak třeba zkusit někdy let padákem či tarbing, také můj známí to vyřešil tím, že si koupil stroj na paragliding.
Někteří lidé toto řeší drogami, ovšem málokdy pomohou i takové nakopáváky, jako je pervitin :) proto je lepší si udržovat vyšší tlak, tep a i adrenalin, čemuž hodně pomáhají ty extrémní sporty nebo i energy drinky, káva, maté, čaj, hlavně ať jsou tyto nápoje pěkně silné :)

zjentek

klidně ti vyjmenuji min. 10diagnóz, které jí sednou (stejně jako syndrom vyhoření) jako prdel na hrnec. Léčba se neprovádí komplexně, ale je potřeba hledat všechny duševní i fyzické spouštěče a léčit zvlášť- mohl se do ní vtělit duch stejně tak, jako že může mít v nerovnováze chemii, z které se skládá. A mezi těmito dvěmi extrémy, které uvádím, je mnoho variací poškození, které je třeba vzít v potaz všechny, jelikož vše, na co je lidský mozek schopen pomyslet, je reálné. Přeji hodně zdaru a trpělivosti v léčbě toho, co léčíte ,)