jirka F

Jak funguje celý ten systém televizního pořadu „Policie v akci“?

Skutečně tu osobu odvezou na místní oddělení…atd…Nebo jak to přesně celý ten systém toho hraného pořadu funguje?

Nejlepší odpověď
elkon

Je to normálně hrané, jako každý jiný film. Některé postavy jsou herci z různých oblastních divadel, někteří jsou neherci, kteří si tak přivydělají nějakou kačku. Je to proto, aby to působilo autenticky.

Další odpovědi
Schluker

Je to stejne jako Kobra 11. Je to proste zabavny porad, zadna reality show nebo nedej boze dokument. Stejne jakou soudkyne Barbara atp…

Hlada

Je to pořad, ve kterém účinkují neherci, zprostředkovaní agenturou. Formát se nazývá „scripted reality“.

Mravenec

Jistě že nevezou. Jak sám uvádíš, je to HRANÉ. Po vypnutí kamery se všichni v poklidu rozejdou.

Kelt

Když se na to díváš pravidelně, tak zjistíš, že některé osoby jsou ve více dílech. Jednou jako vyděrač, pak jako obět trestného činu a pod. Takže to hrají herci podle scénáře. A v těch pořadech ze soudního prostředí vystupovala příbuzná mé kolegyně a a měla hrát mrchu.