Jak dostat zpět na server POP3 emaily stažené outlookem?

Pri nakonfigurovani noveho uctu u outlooku, a stazeni emailu ze serveru POP3, na serveru nezustaly ulozene emaily, ale byly odstraneny(zakladni nastaveni outlooku. Je moznost je nejakym zpusobem dostat zpet v puvodnim tvaru? diky

Odpovědi
Marvan

Nejsem si tim jist, jakmile se emaily odešlou do vašeho outlooku a je nastavena volba smazaní, už je zpět pravděpodobně nedostanete, zkuste kontaktovat administrátory vašeho mail-serveru, ti to budou vědět zda je to možné