Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Jak „dostat“ kontakty při registraci Skype na tablet s Androidem 4.2 JellyBean (z kontaktů na notebooku)?

Jak provést registraci Skype na tablet s Androidem 4.2 JellyBean z již registrovaného Skype na NB tak, aby se zkopírovaly z NB rovněž i kontakty? Případně, jak tyto kontakty dodatečně zkopírovat, aby je nebylo nutno všechny jednotlivě přepisovat? Registrační jméno i heslo jsou shodné na obou zařízeních. Při registraci na mobilu s Androidem 4.4.4 vše proběhlo bez problémů, včetně zkopírování kontaktů z NB. A jak je případně i zkopírovat do mobilu jiného uživatele? Prosím poraďte. Děkuji.

Zajímavá 0 před 2961 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Pokud si myslím správně, tak kontakty nejsou uloženy v zařízení, ale na serveru skype a tudíž není co kopírovat.
Pokud se přihlásíš na skype na jiném zařízení – ve škole, u kamaráda,tak tam taky máš kontakty načtené.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

„Raibeku“ i „kapitáne“, děkuji za rychlou reakci a odpovědi, já při registraci a přihlášení na mobilu, rovněž měl na něm ihned kontakty k dispozici, ale u tabletu ne. Ten mi chtěl dokonce při registraci nastavit jiné, než mé původní jméno. „Říkal“ mi, že mé původní jméno je obsazené a nabízel mi jména jiná. Ale pak se mi nějak povedlo to mé původní do něj dostat. Když se na tabletu přihlásím na účet Skype, profil odpovídá profilu na NB (i na mobilu), ale kontakty se nezobrazí. Na mobilu je profil také shodný, kontakty se zobrazují shodně s NB. Tak nevím, v čem to může být.

před 2961 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek