Kryšpín

Jak dopadne hlasování o nedůvěře vládě?

Opozice žádá nedůvěru vládě možná jenom premiéra vyjde to možná, neb nikoliv.

Nejlepší odpověď
mosoj

ztráta času neb komedie

Švýcarské zastupitelstvo oznámilo, že bude požadovat zákaz pobytu a pohybu těchto redaktorů v jejich zemi

Švýcarsko podalo žalobu na tyto redaktory, protože Babiš – syn je švýcarským občanem a tudíž byla porušena jeho práva – a teď se držte – na ochranu osobních dat a práv, a to v přímé linii zdravotní – ve Švýcarsku se tyto údaje nesmí jakkoli zneužívat.

Švýcarský tisk se podivuje nad tím, jak je možné, že policie v České republice ví o pobytu a švýcarské úřady plně spolupracují s touto policií i s danou osobou, že unikly informace ze spisů, které jsou brány jako Secret neboli tajné

Ministr spravedlnosti Švýcarska vydal příkaz k okamžité ochraně Babiše ml. a jeho matky, a vydal tzv. příkaz k dočasné imunitě obou zmíněných občanů Švýcarska – matka se synem byli odstěhováni dnešního dne na jiné místo, aniž by sdělila adresu českým policistům a justici.

Vůbec postrádám reakce zahraničí!
Naše média pouze konstatují, že se nepodařilo opětovně kontaktovat Babiše mladšího. Hnus největšího kalibru. Morálka na tom nejhlubším dně!!

Další odpovědi
marci1

premiér a vláda to přežije

ČSSD nebude hlasovat.
https://euroz­pravy.cz/doma­ci/politika/240990-cssd-se-rozhodla-pri-hlasovani-o-neduvere-vlade-opustime-sal-oznamil-hamacek/

Drap

Premiér bude svržen

Úplně špatná anketa. Chybí jiná možnost a jednotlivé body jsou zmatené. Vysloveí nedůvěry vládě neznamená že premiér bude svržen.
A jak to dopadne? Důvěra vládě bude vyslovena s podmínkami ČSSD, ale bez Babiše se to zřejmě tentokrát opět nepodaří

led

premiér a vláda to přežije

predtlačená odpoveď nie je môj názor na hlasovanie o vláde. Mám iný názor.

V ankete dávajte ľuďom možnosť vyjadriť aj iný názor. Inak je anketa manipulácia s vopred určeným výsledkom.

dudu

premiér a vláda to přežije

JáJsemKarel!

ztráta času neb komedie

Jsem snad věštec? (O_o)

ivzez

premiér a vláda to přežije

Premiér a vláda to bohužel přežije.

jirka F

premiér a vláda to přežije

Asi to přežije jak premiér tak vláda nějak to okecají.

GM

ztráta času neb komedie

Kryšpín

Vážení jiný názor nelze jedině komedie, pokud vláda přežije kobliháři a voliči nevoliči budou jásat to je asi 5 milionů občanů, nepřežije tvrdá opozice pod vedením pánů Kalousků, Pospíšilů, paní Němcové a dalších budou svolávat další vhodné demonstrace. A paní Sabina pokud je pravda, že je Babiš Junior marod na květák, by mohla příště navštívit některého pacienta v Bohnicích, bylo by to blíže a mělo pro část národa stejnou rozbušku.

autacek

Pozor, tady je to samá kobliha 😉

ivzez

I kdepak, není.