Jak donutit psa jíst a chodit? Mé fence je 10 let.

Nějaká metoda? Jsem bezradný…

Nejlepší odpověď
Kepler

Své první krůčky jsem dokázal už v 9 měsících a nikdo mě nenutil, ale jíst psa by mě nedonutil nikdo!

Další odpovědi
ivzez

MrLuke,
opakovaně se ptáte lidí, kteří nevědí, co Vašemu psu je.
Proč se neporadíte s veterinářem?

______

Reakce na doplnění otázky:

Já Vám věřím, že jste bezradný, a že je Vám líto,
že svému psovi neumíte pomoci.

Jenže my nevíme, co mu je, a pokud Vám někdo
něco poradí, mohlo by to stav i zhoršit. Proto si myslím,
že byste se měl radit s veterinářem.

zjentek

A máš jí rád? Pak k ní nepřistupuj jako majitel farmaceutický společnosti a HLEDEJ tu příčinu. Vypadá to, že ani ona ti to neřekne.

aliendrone

„Pane doktore, můj pejsek nechodí ani nežere… nevíte čím to je?“ – „Myslím, že to bude tím, že je asi tak 6 dní mrtvý…“ ;) :D :D

nyjono

Pokud pes nechce jíst ani chodit, má zdravotní problémy.
Jestli ti na ní záleži, měl by ses ptát na veterině, kde psa prohlédnou. Ne tady.
Soudě podle tvých dotazů ji pravděpodobně něco bude a ty to evidentně moc neřešíš.