Martin Tomča

Jak dokáží udržovat svůj dům ve Vítejte doma?

Znáte televizní show Vítejte doma? Jde o to, že televize pomůže lidem v těžkých životních podmínkách (žijícím v polorozpadlém domě). Pošlou je na týden na týden na dovolenou snů a mezitím postaví nový dům, který má povětšinou cenu několika miliónů dolarů (jedná se spíše o patricijské sídlo). Zajímalo by mě, jak potom rodina dokáže se svými minimálními příjmy nový domov udržovat. Nevíte?

Odpovědi
ivzez

Pořad neznám, takže jen odhaduji.

Není-li to „šito horkou jehlou“ jako v podobném pořadu Primy, nebudou
po nějakou dobu potřebné žádné opravy. Navíc se situace může časem
změnit, takže rodina bude mít prostředky na údržbu i opravy.

Jen mne zarazila uvedená cena → opravdu jde o milióny dolarů?