Prostě já...

Jak dlouho vydrží 100 MB dat?

Když budu používat jen pár aplikací, např. Messenger, google.

Odpovědi
autacek

Vydrží přesně tak dlouho, než je vyčerpáš. Ne, na tohle se fakt nedá odpovědět, pochopitelně videa, písničky i streamovací služby mají požadavky extrémní, tam můžeš být vyřízen i za pár minut, pokud budeš v messengeru posílat jen holý text, vydržíš s tím dýl než měsíc.

Dochy

těžko říct. Záleží co a jak často budeš dělat, hledat, poušťět…
Za měsíc mám za FB 1GB (zapomněl jsem přepnout na wiFi a kouknul na pár videí), navigace Waze 120MB, Messenger 17MB (moc nepoužívám)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.