L.G.

Jak dlouho v průměru trvá se vypracovat od bronzové medaile ke stříbrné a od stříbrné ke zlaté?

Myšleno na www.odpovedi.cz.

Nejlepší odpověď
zjentek

Já v poslední době dávám bacha, kdo vše si tady vesele pokládá otázky…
https://www.no­vinky.cz/krimi/cla­nek/z-bohnicke-psychiatrie-utekl-pacient-muze-byt-nebezpecny-40361873#seq_­no=8&source=hp&dop_i­d=40361873&dop_ab_va­riant=0&dop_req_­id=XRDQZqQQnBP-202105311931&­dop_source_zo­ne_name=novin­ky.sznhp.box&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Další odpovědi
Alesh

Musíš si pořídit „kamaráda“, co ti boduje všechny tvoje kvalitní, i ty méně kvalitní otázky a odpovědi. Pokud budeš chtít, dám ti tip na jednu osobu, která to tu tak dělá. Výsledkem jsou pak skvostné statistiky připomínající výsledky KSČ ve volbách před rokem '89. 🙂

Drap

Myslíš v biatlonu? Podle toho jak trénuješ.

Kelt

Záleží na tobě, jak jsi aktivní, kladeš otázky a pod. Ale když necháš počítač na odpovedi. cz , tak se ti automaticky připíše bod. No a těch 10 000 bodů se připíše za necelých 25 let. Mně to trvalo asi 7 let, ale jsou tady větší borci, kteří to stihli za kratší dobu. Přece se můžeš podívat, od kdy to dotyčný, nebo dotyčná je.

da ny

Pokud Vás to velmi zajímá, nahlédněte i do přehledu zlatých, stříbrných, bronzových…. Zjistíte, kdy se přihlásili, počet bodů (za přihlášení/den, obodované odpovědi, otázek), Počet celkových bodů a počet odpovědí.
Úspěšnému, aktivnímu uživateli to trvá, třeba 2 roky, 5 nebo více let :D Každý se za bodama nehoní :) Hodně bude záležet, na Vaší aktivitě, otázkách a odpovědích, které zaujmou, pobaví apod.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

L.G.

No já bych toho rád docílil regulěrně, jako že bez fixlování a rád bych to rychle, ale zase nechci zasytit server🙂. Btw.z Bohnic jsem neutekl, bradku jsem nikdy nenosil, pravda ty drogy, ne že by nebyla zkušenost, ale další analogii bych asi jako trefnou neviděl 🤔… Na druhou stranu za body všechno, klidně za pána co utekl 😁

annas

V minulosti byl limit 25 bodů, mám dojem, že později 10, pak 2, dnes 6.

Reganois

A proč jsou body tak důležité? :D

L.G.

No zlatá medaile je zlatá medaile a první je taky první místo💪

Malvína

Nebuďte jako ostatní a nehoňte se za body. Tady tu myšlenku převzali už jiní. Nebojte se, dočkáte se toho díky vaším přínosným odpovědím, potažmo otázkami. Získat body z protekce a nadržování – to jest praktika jiných. Copak z takto získaných bodů byste měl radost? Určitě ne, jen vydržte a setrvejte, nenechte se odradit. Navíc to jen o bodech není 🙂