autacek

Jak dlouho v jednom kuse u Vás trvala plnohodnotná erekce? (bez i případně s použitím modré pilulky)

A polid je pro Vás dotaz příliš intimní, jak dlouho by tak měla dle Vás, či odborné literatury trvat?

Odpovědi
zjentek

TVL to jsou zas dneska dotazy… Tohle většinou funguje „do výronu“, takže základní pravidlo zní: neber si pilulku, pokud máš bejt doma DLOUHO sám! Totiž pak erekce může potrvat.

Nejhorší ze všech těch scénářů může podle okolností taky být, když tě třeba nějaká buchta rozdělá a nedodělá. Pak to může trvat i hódně dlouho a může to i BOLET! Takže bacha, než se pustíš do nějakých SM hrátek, tak si předem DŮKLADNĚ PROLUSTRUJ osobu, jenž ti špagátem váže ruce k židli! (;