zenda

Jak dlouho účinkuje prodělaná elektroléčba?

Mám po elektroléčbě (v lednu 10 sezení), jak dlouho po té ještě elektroléčba působí?
Děkuji

Nejlepší odpověď
Bobek 2

Tak pokud dojde k nějakým nevratným změnám, tak jejich účinek by asi měl být trvalý. Předpokládám, že účelem každé léčby je, aby došlo pokud možno k dlouhodobému zlepšení.

Jinak dost záleží na tom, jestli je to elektroléčba zaměřená např. na léčbu kloubů, nebo třeba psychiatrická elektroléčba. A lepší je moc nečíst odbornou literaturu, protože by se pak ještě člověk mohl dočíst, že někteří odborníci smysluplnost takové léčby vůbec zpochybňují.

Další odpovědi
orwell

Jak komu. Na mně například neučinkuje vůbec ☹

Ametyst

Záleží i na tom, jestli člověk denně cvičí, jestli změnil něco ve své stravě ke zdravejsimu stylu a tak.