Avatar uživatele
Matiselis

Jak dlouho účinkuje levandulový čaj?

ahoj,
chtel bych si davat levandulovy caj na podporu spanku, tedy pred spanim. ale mam obavu, ze pak na me bude ta levandule pusobit jeste i dalsi den, kdyz to budu uzivat pravidelne, kazdy vecer… to nechci, protoze mě dělá ještě více unaveným až apatickým… Takže – jak dlouho prosím levandulový čaj účinkuje – je má obava zbytečná?
Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 336 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ano, tvá obava je zcela zbytečná. Levandule hlavně zklidňuje, Když vypiješ cca 0,25 litru tak hodinu až hodinu a půl před spaním, jen se ti bude lépe usínat a spár. Že bys byl ospalý druhý den, je nesmysl. Neni to prášek na spaní.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Matiselis Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Počkej, počkej: Ty to máš celé nějaké pomotané: místo, abys pívo vypil, tak ho skladuješ otevřené v chladničce, kde zasmrádne a zvětrá, no a v levanduli se já myju, to není pívo, levandule, aby se to pilo. 🤦‍♀️

Na spaní velmi dobře účinkuje pívo. 😎 Hlavně takhle ekstra mocne – stáhneš 1/2 litru a spíš, jak mimino.

Když nechceš pívo, že by Tě posmýkalo, tak odvar z meduňky, sušenou koupíš v každé lékárně.

Odvar z levandule je na katary a poruchy trávícího traktu, vodnatelnost, žaludeční nevolnosti, zejména nervového původu, co se teda alespoň pamatuju.

Fuj, už jenom jak se o tom bavím, tak mi naskakuje husina, docela hnus to pít! Dej si pívo, hotovo. 🤢😅

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví