Dismas

Jak dlouho trvalo dostat se vlakem z žst Nový Jičín horní nádraží na žst Nový Jičín město?

Nejlepší odpověď
Luxx

rychleji bys to došel pěšky (jsem z NJ, tak to vím)

v minulosti se plánovalo tato dvě nádraží propojit, ale byl s tím nějaký problém, tak se to nestalo.
z horního nádraží jezdil vlak směr Hostašovice a z NJ-město jezdí vlak směr Suchdol n. O.
poté, co před pěti lety trať do Hostašovic zlikvidovala povodeň, se místo opravy trať zrušila a místo ní se zbudovala cyklostezka http://www.cy­klostezka-koleje.cz/

Další odpovědi
anonym

Tak dlouho, jako ze žst Opava – východ do Opava- západ!