Nevíte, jak dlouho budu čekat na odpověď z ČSFD kvůli schválení biografie, kterou jsem poslal?

Na CSFD.cz jsem uveden jako herec. Když posílám biografii ke schválení apd., tak to do teď ještě neschválili. Snažím se dodržovat jejich pravidla. Jak dlouho musím čekat? Fotku schválili docela brzo (ikdyž to taky nebylo hned).

Nejdo u vás o autobiografii, tedy vlastní životopis?

Odpovědi
Kura

ČSFD komunikuje velice sporadicky, už vlastně komunikují jen s pár prvními členy, těmi kdo mají nejvíce hlasů, které jim každý nový uživatel MUSÍ udělit.

Živí je reklama, proto na uživatele kašlou.

Mc Merkurion

… jsou prázdniny a víkend před námi, chvilku to trvá …