NeresKamo

Jak dlouho trvá než pošta zpracuje balík od nezastihnutého kurýra?

Zdravím,
včera mi volal kurýr s balíkem, bohužel jsme se nezastihli. Sdělil mi, že balík uloží na poštu. Zatím mi nepřišel žádný kód ani e-mail, jak většinou toto uložení (zpracování) trvá? Jedná se o balík z Číny. Bohužel nemám s tímto žádné zkušenosti a bojím se, že se zásilka „ztratí“ apod.

Odpovědi
Drap

Tak se zajdi zeptat na poštu s občankou.

da ny

Přišla mi od České pošty jen sms
Prostřednictvím internetu jsem vyplnila a dala souhlas ke zpracování, zastoupení poštou
a případnému proclení.
Mini balíček s hodnotou do 3900 Kč, dorazil za 3 měsíce .
Samotný rozvoz zásilek, balík do ruky apod., pokud mne kurýr nezastihne, je k vyzvednutí, v den rozvozu, po 18. hodině. Je na to jen půl hodiny. Nebo od dalšího dne, v běžnou otevírací dobu..

elkon

Je to trochu zmatené, kurýr neukládá balíky na poštu, to dělá jen rozvoz balíků pošty. Kurýr nechá balík v depu.