mikee.nikee

Jak dlouho trvá nahrávání vide na youtube ?

Které trvá 10 hodin ?

Odpovědi

Vůbec to není nezávisí na délce, ale na kvalitě zvuku a videa.
Video můžeš nahrávat třeba v rozlišení 1920×1080 16:9 s rychlostí snímku 30 za sekundu s codekem on2 VP6-E. V takovém případě 1 sekunda videa bude mít 8812 Kb a jak dlouho ty tu jednu sekundu budeš uploadovat tak to už závisí na tvojim připojení.
Samozřejmě můžeš použít nejrůznější kodeky který ti velikost videa sníží, ale taky se sníží kvalita videa i když s kvalitnima kodekama úplně nepatrně.

kobranek

Nahrání mého videa trvá např. 500 nebo někdy i 800 minut. To je podle délky.

autacek

Délka nahrávání závisí především na objemu dat a rychlosti uploadu tvého připojení. Zbytek už si lehce dopočítáš z údajů co nevíme.

Radomír.cz

No, to je podle MB, a nebo času videa.
Např. video má 27 MB, video se bude odeslávat asi 2,5–3 minuty. Ahoj.
Radomír.cz