vlastina

Jak dlouho se vám stahuje film z CzTorrent?

Doplňuji:
A jaký prográmek použít?

Nejlepší odpověď
PostApMan

Tohle je torchu složitější, nezáleží na Vaší rychlosti internetu, ale napočtu tzv. seedů a peerů(?) – tedy kolik lidí má ten dotyčný film u sebe v pc a vy od něj stahujete(seed) a kolik lidí s Vámi společně stahuje(peer).

U každého torrentu je počet s. a p. napsaný, čím více seedů tím větší rychlost. (bonus k dobru pokud máte dobrý upload)

Programů je hodně, FDM dokáže stahovat torrenty i obyčejné soubory z netu, uTorrent a BitTorrent jsou jedny z nejpoužívaněj­ších.

Více zde :
http://www.slu­necnice.cz/vyh­ledavani/?qs=to­rrent&search.x=0&se­arch.y=0&sear­ch=Vyhledat

(PS. abych odpověděl na Vaši otázku, u mě je v průměru 700MB velký DVDrip film stáhnutý za cca 10minut)

Zdroj: www.slunecnice­.cz/vyhledava­ni/?qs=torren­t&search.x=0&se­arch.y=0&sear­ch=Vyhledat

Další odpovědi
dudu

Asi tak dvacet minut.