quentos

Co se to stahuje při každém otevření aplikace Mozilla Firefox?

Při každém otevření aplikace Mozilla Firefox se v pravím horním rohu objeví taková ta šipka dolů – stejná ikona jako při stahování – a pohne se směrem dolů, jako by se skutečně něco stahovalo. Netuší někdo proč, případně co se tam bez mého vědomí stahuje? Napadlo mě, že by to mohly být aktualizace, ale ty se přece nestahují při jednom každém otevření prohlížeče…
Doplňuji:
cochee: dík, to bude asi ono, je tam jedno stažení označené, jako že „selhalo“, takže se pokaždé zřejmě pokouší stáhnout daný soubor již úspěšně…

Nejlepší odpověď
cochee

Mně to FF nedělá. Nemáš tam náhodou nějaká neukončená nebo čekající stahování?