Dane

Jak dlouho se připravuje ošetřovatel/ka ve zdravotnictví na povolání? (sociální péče)

Odpovědi
gecco

Ošetřovatelka koho/čeho asi tak – aspoň přibližně???
A kam je/bude povolána???
:-OOO

Např. ošetřovatel/ka hospodářských zvířat si vystačí se ZŠ…

Mirdas

Vzhledem tomu že se stará o živé tvory, tak celý život.

nikolqa.o

Ošetřovatelka ve zdravotnictví musí mít 700 hodinový kurz. Jeho cena je 12 500kč, výuka 3× týdně.

Vše tady (jsou tam různé druhy) https://www.go­ogle.cz/webhp?sou­rceid=chrome-instant&rlz=1C1GI­WA_enCZ629CZ629&i­on=1&espv=2&i­e=UTF-8#q=o%C5%A1et­%C5%99ovatelka+kurz

Dane

místo výrazu sociální péče jsem měla použít sociální služby

Dane

Jaké kvalifikační předpoklady musí ze zákona splňovat, aby mohla práci vykonávat?