_136

Jak dlouho ještě potrvají tyto provokativní demonstrace?

https://www.no­vinky.cz/… Proc policie nepoužije vodní děla, slzný plyn, národní gardu aj. Aby ukázala ovcím, kde je respekt a zákon?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Ovce sedí doma a tleskají policii.

Další odpovědi
Hlada

Rozhánění provokativních demonstrací vodními děly a slzným plynem jsme tu měli v srpnu 1969. Doufám, že už máme vzdělanější vedení policie a že nás nečeká dvacetiletá totalita pod praporem pandemie.

mosoj

I na to dojde. Bezohlednost a sobeckost nás stojí mnoho peněz a životů. Žádný stát to nemůže vydržet léta!!!

quentos

Jak se vodními děly, slzným plynem, národní gardou aj. „ukazuje ovcím, kde je respekt a zákon“? Ty si jako představuješ, že respekt „je někde“? A kde? Zase meleš nesmysly a plácáš fráze, nemá to hlavu ani patu…

Drap

Hodně dlouho. Vodní děla a slzný plyn patří k moderní demokracii. Musíš si zkrátka zvyknout.

zjentek

V ČRdeli? Provokace? No NEKONEČNĚ DLOUHO přece! Myslím cirka tak do JINÉHO REŽIMU! To ale nejprve musí přijít POŘÁDNÝ SLOVÁK, ne tam nějaký slušný pan Babiš, ale POŘÁDNÝ HUSÁK SE VŠEMA OKOLO!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

… kdybys aspoň dal pořádnej odkaz, ale co má „Hotel s desítkami hostů, vlek v provozu. Policie jela do Harrachova na udání“ společnýho s vodníma dělama opravdu nevim …

zjentek

Quentosi promiň, ale tady mluvíš jako někdo, kdo za život nepoznal strach. Bo kdo má řádné bobky, MOC DOBŘE VÍ, kde ten respekt a zákon hledat.

NoFear

Největší ovce jsou vždy demonstranti. A ještě se ohání a „chlubí“ tím, že ovcemi nejsou a označují tak ostatní.

_136

A příslušníkům zákona je to fuck?

NoFear

Zasahovat se „nesmí.“ Vláda by přišla o mnoho hlasů a média my toho využila a celou situaci ještě zkreslila. Nikdo by policii nebo jinému sboru nenařídil, aby zakročila proti těm idiotům. Hned by byl nařčen z nedemokratického postupu (i když to není pravda). Na demonstracích není nic demokratického.