Kepler

Jak dlouho máte NB nebo PC, aniž by vám něco s HW odešlo?

A o jaké značky šlo, když to byl šmejd? Zatím mám HP, asi 15 let starý, i když po větším upgreadem. Zatím šlape jako švýcarské hodinky, včetně laseru v DVD mechanice. Nebo se už dělají i NB a PC jen tak na dva roky záruky?

Odpovědi
nyjono

Mám Sony Vaio. Taky už hodně let. Bez problému.

Jack 12323

Mám 7 starý PC a je v pohodě

Reezo

10 letý dědeček a odešla mi snad 1× nebo 2× grafická karta. Jinak ostatní komponenty šlapou relativně dobře.
Každopádně je to jen domněnka a ve skutečnosti na tom může být daleko hůř než si myslím.

Forix Forix

Vepište odpověď…mám 6 let NB asus x553m a šlape špičkově bez jediného problému a to ho tahám uplně všude sebou.