Jak dlouho Facebook kontroluje zaslanou fotku na ověření identity?

Nedávno mě Facebook nařkl z falešného profilu a z „podezřelých aktivit“. Sice jsem nic hrozného nedělal a můj profil je pravý ale přesto chce ověřit identitu fotografií. Tu jsem poslal předevčírem a stále nic. Jak dlouho trvá ověřování?

Odpovědi
Mc Merkurion

… nevím, nic takového se mi nestalo a to mám několik falešných profilů …

anonym

Mc Merkurion V tom já právě vidím tu ironii, nebot i já mám falešné profily a nestalo se mi to u nich. Respektive jsem měl falešné profily, které už ale nepoužívám. Ale ten skutečný mi prostě bloknou. Systém podle kterého se facebook řídí je velmi špatný.

Mc Merkurion

… kašli skutečný, založ si fake s přezdívkou, pod kterou tě všichni znaj, a používej ho jako skutečný …