Rokio

Jak dlouho by vydržela sukuba mít pás cudnosti?

Řekněme, že by se konala reality show, ve které by náhodná sukuba musela vydržet určitou dobu omezena pásem cudnosti.

Jak dlouho myslíte, že by to vydržela?

Odpovědi
dubraro

1/
Sukuba je démon, který jen příležitostně přijímá hmotné tělo. Takže by jí stačilo hmotné tělo opustit.
2/
Historické pásy cudnosti byly vyráběny ze železa a mnozí démoni železo špatně snášejí.

led

Toľko, koľko potrebuje režisér na dobrý záber. Kto sa na takúto reláciu dá, vie do čoho ide a podpisuje súhlas. Pri nakrúcaní filmov je to púha rekvizita, nie pracovný nástroj sadomaso.