hanculka

jak dělíme počítače /přenosné, kancelářské/

Je pravda že počítače dělíme na přenosné, kancelářské, průmyslové a speciální? Znáte i nějakou jejich charakteristiku těchto počítačů?

Nejlepší odpověď
www

Možností, jak počítače dělíme je vícero:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=po%C4­%8D%C3%ADta%C4%8De+d%­C4%9Blen%C3%AD&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&

Další odpovědi
vlk samotař

Když funguje-plechový miláček.
Nefunguje-hromádka šrotu.

anonym

8, 32, 64 bit

Lenča59

no tak kancelářské jsou asi do kanceláří :D speciální, ty jsou myslím v elektrárnách, nemocnicích a tak..=D

Dados

PC se dělí do různých kategorií- Kancelářské, herní, stolni atd.
Podle mě se dělí podle výkonu, typu grafické karty,… . Pochybuji, že PC, který jue určen jako kancelářský (na psaní a dívání videí) Bude mít frekvenci jádra 4,0 Ghz a nejvýkonější grafickou kartu. I když jsem se setkal, že u herního PC jsem se setkal s parametry vhodné na kancelářské. Nejspíš to taky záleží na prodejci do jaké skupiny daný PC zařadí.