samicek333

Jak dát další stránku?

Dobrý den, právě dělám něco ve wordu, ale nevím, jak mám udělat, aby mi naskočila další stránka, vkládám tam pouze obrázky a u těch mi to další stránku nedělá…

Nejlepší odpověď
Alesh

Jako chceš mít co obrázek to jedna stránka?
Buďto to můžeš odenterovat, ale tak to dělají lamy. 🙂
Lepší řešení je Vložení / Konec stránky (Ctrl + Enter)

Další odpovědi
anonym

Stačí enterem odklikat prázdné řádky až na konec stránky a automaticky se otevře další. Lze to myslím až do 800 stránek, podle aktuální verze MS.

Lucijej

Zkus to normálně odentrovat ;o)

Hlada

Ve Wordu 2007 na kartě Vložení/Konec stránky.

anonym

Ad alesh, vzhledem k tomu, jak se tazatelka ptá, tak je v tvých očích lama a tak převažují odpovědi jednoduché a pro ni srozumitelné.
A jestli jsi nás ostatní chtěl urážet, že bychom neuměli takovou trivialitu, jako vložit konec stránky, jen si honíš triko a jsi obyčejný namyšlený a arogantní fracek.
Už sis tu párkrát koledoval, čímž se prudce blížíš šanci, že i tvůj nick ozdobí black list.
Možná by sis měl zopakovat pasáž v kodexu o negativním, nenávistném a dehonestujícím chování.