natuliii

Jak dát a upravit video v programu Windows Movie Maker?

Stáhla jsem si do souboru ,,videa,, z foťáku video.Když ho chci otevřít a nahrát např. na youtubku,je tam,ale když ho chci upravit v tomto programu,řekne mi to,že složka je prázdná,co s tím?

Nejlepší odpověď
chudst

WMM podporuje jen urcity format videa. Tipuji, ze vas fotak uklada filmy do MOV nebo do MP4. Podivejte se na priponu. Pokud konci na MOV, tak se podivejte sem: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=mov+to+a­vi&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

Pokud konci na MP4, tak se podivejte sem: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=mp4+to+a­vi&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

A pokud je to jina koncovka tak zadejte do googlu „jina_koncovka to avi“. Video prekonvertujte do AVIcka a pote by to mel snad WMM nacist.

Další odpovědi
Michal Kole

Program Windows Movie Maker má nápovědu stačí stisknout F1 pokud nevíte jak se dělá střih. 🙂

Klidně mi napiš na mail michal.kolesa@seznam.cz

Rád ti to vysvětlím.