réza9107

stříhání videí v windows movie maker

Chci vystřihnout kousek videa. No prostě co v tom videi nechci. A když ten kousek vystřihnu, tak mi zmizí všechno co jsme chtěla v tom videu a zůstane mi jen to vystřihnuté co jsme v tom videu nechtěla. No prostě chci vystřihnout prostředek videa. Jakože dát uplně pryč, když ten kousek vystřihnu, tak mi zmizí co chci a zůstane jen ten kouske co nechci. Nevíte někdo, jak na to?

Odpovědi
badisko

tak pouzivej toto a mas klid ..Avidemux http://www.slu­necnice.cz/sw/a­videmux/