Jak čůrají kocouři? Zvedají nožičku jako psi ?

Nejlepší odpověď
Krejcík

http://www.you­tube.com/watch?v=I1ed­DfzluXE

Další odpovědi
BENYTA

Kocouři si sedají jako holky, jen mírně zvednou ocásek a hlavně pak nezapomenou trochu hrabat..:-)

mosoj

Musím upozornit „znalce“ kocourů že čůrání a značkování není jedno a totéž !!!

iwetax

Myslím , že si podřepnou , ale oni vlastně stříkají (když značkujou). Co vím určitě je, že to strašně pááchne, fůůj

Krista2

Hezký den,
jsem chovatel a určitě Vám mohu s jistotou říct že kocour si vždy vyhrabe ďolík, čapne a zvedne ocas. Následuje čurání a pak už jen po sobě zahrabe. NE KAŽDÝ KOCOUR ZNAČKUJE !!!! Dokonce může značkovat i kočka a ne jen kocour. Je sice pravda že značkování není močení, ale pokud kocour značkuje, nechodí tak často na toaletu močit. :)