zjentek

Jak coby starší muž zareagujete při pozvání na kávu mladou slečnou?

Třeba, když vám řekne: „Pane, nezašli bychom spolu někam na kávu?“ A předtím jste s ní několikrát třeba jen zařertoval, když vám namíchávala salát v Subwayi… řekněme třikrát. Jinak se vůbec neznáte.

Co tím mohla sledovat?

Nejlepší odpověď
Kepler

Okamžitě se mi spustí vnitřní alarm a zbystřím. Když nenaleznu známky podezřelého chování, tak si pomyslím, že ta chuděra má asi zelený zákal.

Další odpovědi
paul1

Pozvání přijmu, káva není žádná velká položka a také si asi pomyslím, že se jí zhoršil zrak.

autacek

Takové jednání by bylo velmi pravděpodobně proti firemním pravidlům, nesplet ses a neptala se jestli si nezajdeš ještě na kávu?

Justin1

Já bych poděkoval a odmítl. Jako čtyřicátník se nepovažuji za mladíka ani za staršího muže, ale podstatné je, že jsem ženatý muž.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

moravan

Řekl bych jí ( po pravdě ), že kafe nepiju a počkal na reakci.