láďa1

Jak chráníte motor i podvozek auta,aby na něj nelezli kočky nebo kuny?

Odpovědi
zjentek

nechávám jim jejich prostředí

cochee

Uzavřenou garáží. Funguje to, kočky máme dvě a o kuně stopro vím, že k nám taky chodí. Jen přes den, když jsem přijel a pršelo a nechal jsem garáž otevřenou, okamžitě byly na kapotě kočičí ťápoty. To už je ale minulost, protože mezitím jsme si pořídili psa a kočky se mu vyhýbají, garáž je součástí psího prostoru.

autacek

Zbavit se kuny je problém a jistota úspěchu není. Mě pomohly lidské vlasy v punčoše (z kadeřnictví), pak nasypané čilli/pepř tam kam lezou a ve finále i elektronický odpuzovač.

HugoCharles

V servisu se dá koupit taková mělká vana pod motor, kterou ti tam přišroubují.

honza19hk

Nijak,do tatrovky mě neleze.

cukrar

Já nijak, někteří tímto: http://pasti.cz/sprej-na-kuny-24/sprej-proti-kunam-ochrana-automobilu-pred-kunami-89.html?zenid=f06110dc­a9569e0513b8bf321143b3ff