annas

Jak chápete reklamní slogany uváděné v TV: život je změna, život přináší riziko?

Obrázek https://pixabay-com.translate­.goog/photos/flo­wer-life-yellow-flower-crack-887443/?_x_tr­_sl=en&_x_tr_tl=

Nejlepší odpověď
hapiky

Žít na téhle planetě je riziko samo o sobě, ale pořád je to nejbezpečnější místo ve známém vesmíru. Problém je, že ty rizika někteří lidé sami vyhledávají, ať už kvůli adrenalinu, nebo podnikání.
Život je opravdu změna a nejen život. Každý den je jiný, počasí je jiné atd… a to dělá život zajímavým či interesantní.
Změna je cesta ke stálému zdokonalování.

Další odpovědi
zjentek

Většinu z nich chápu jako účinnou reklamu. Tedy ovšem ne mě, na mě nemá vliv.

Drap

Netuším co je rto za reklamu, ale faktem je, že život takový je. Nějaká změna je každý okamžik. Záleží jen na tom, jestli se ta změna nějak dotkne i nás. Stejně tak v každém okamžiku přináší život jistá rizika.

df

Chápu je tak, že život je změna a že život přináší riziko.