mosoj

Jak chápat slovo „výhodné“?

Za elektřinu jsem zaplatil za minulý rok 11 500 Kč a tuto cenu budu mít ještě rok. Na netovém srovnávači mně nabídli „výhodnou“ cenu, při které bych zaplatil 24 000 Kč. Prý je výhodné měnit dodavatele energií ??
To již zákazníci opravdu zblbli?

Odpovědi
ivzez

Zákazníci ne. Ale provozovatelé toho srovnávače.

anonym

záleží samozřejmě na tom o jaký srovnávač se jedná. Ale u finančních produktů je docela běžné, že co se vydává za srovnávač je prostě jen další zprostředkovatel, který dostává provizi za zprostředkování nevýhodné nabídky … že se vydává za nestranný srovnávač už bývá často jen taková kamufláž aby si získal důvěryhodnost.